EĞLENCE GEÇİCİLERİ İÇİN UZUN SÜRELİ PROJE

Hannah Grant projesi 2016 yılında, açık hava maceracılarının ve meraklılarının seyahat hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için benzersiz ve uzun vadeli bir proje oluşturmak istediğimizde resmen başlatıldı./p>

Bununla birlikte, bu tür bir destek fikri aslında aslında 2016’dan daha erken, hatta 1991 yılında Hannah markasının doğuşundan önce bile oldu. O zamanlar Çek Cumhuriyeti’nde, kırsal kesimde aktif bir konaklama için çok fazla kaliteli ekipman ve kıyafet yoktu. ve böylece bir grup arkadaş, sadece dış mekan deneyimleri için gerekli kıyafet ve ekipmanları yapmaya karar verdi. Sadece kendileri için değil aynı zamanda yakın çevreleri için de dizlerinin üzerindeydiler. Ancak o zaman, uygun ekipmanla, dağlara çok komik bir şekilde gidebilir, kayalara tırmanabilir, sadece büyük ve küçük bir macera olacaklardı.

Rüyaları doldururuz

Hannah markasının önümüzdeki yıllarda gelişmesine rağmen, büyüdükçe ve ürünlerimiz iyileşse de, seyahat hayallerimizi gerçekleştirme hissi devam etti. Birkaç Alp gezisinde işbirliği yaptık, dünyanın dört bir yanındaki dağlara çıkan kendi personelimiz de dahil olmak üzere birkaç kişiye destek olduk. Ek olarak, sitemizdeki anahtar etiket geçmişi hakkında bilgi edineceksiniz .

Bu fikir başlangıçta maddi destek üzerine kurulmuştu ve 2016’da Hannah Grant olarak seçildi O yıl kuruluşumuzdan bu yana 25 yılını kutladık, bu yüzden asıl amacımız toplam 25 seyahat planını desteklemekti. Olağanüstü ve rüya gibi bir şey yaşama arzumuzu getirenlere şans verildi. Ve dünyanın sınırına bir gezi olmak zorunda değildi. Šumava’yı geçmek bile güzel ve sıra dışı! Kısacası, daha önce olduğu gibi başkalarının hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmeye yardımcı olmak istedik.

Deneyimleri paylaşıyoruz

Projenin 2016 yılında lanse edilmesiyle, seçilen 25 proje arasında 1.000.000 CZK’lık dış mekan ürünlerini seçtik. Ve katılımcılar neyle ilgili neler hissediyorlardı? Yollarından hangi deneyimleri getirdiler? Kendinizi, ortaya çıkan videonun bir parçası olarak görün.

Büyük ilgi, çok güzel, nefes kesici çekimler, gülümsemeleriniz ve Hannah Grant’in coşkusu bizi bu kadar heyecanlandırdı;

Sizi yolculuğunuzda destekliyoruz ve deneyimlerinizi memnuniyetle paylaşıyoruz.

Projeleri nasıl seçeriz?

Enlem ya da irtifa farketmez. İlgi, özgünlük, bilmek istediğiniz arzuyu veya neye ulaşmak istediğinizi  seçiyoruz  . Ayrıca, hedefinize çok daha kolay ulaşabileceğiniz ürünler sunmak istiyoruz.

Galerideki aşağıdaki projelerden deneyimler, deneyimler ve hatta ilham alınabilir. Hannah İlham bölümünde başka projeler de bulunabilir .

photo albums

KAYAK
rondane-177da67a616f2_104125014_v11

KAYAK

KAYAK
KAMP
312

KAMP

KAMP ÜRÜNLERİ
KIŞ KAMP
141246250

KIŞ KAMP

KIŞ SPORLARI
hannah_grant

Yeniliklerden haberdar ol

Bizi Takip Edin

Neredeyiz ?

Haritada gör